Karma TASTE OF THE WILD Southwest Canyon Canine Formula

News

Wybór karmy dla pupila nie jest łatwy, ze względu na szeroki wybór na sklepowych półkach. Producenci oferują produkty przeznaczone dla konkretnych grup wiekowych, ale również zwracają uwagę na smak produkowanych karm, by trafić w psie gusta i zaoferować niepowtarzalne połączenia smakowe. Przykładem jest produkt Taste od the wild Southwest Canyon Canine Formula czyli pełnoporcjowa karma z wołowiną, jagnięciną i dziczyzną.

Specyfika produktu

  • znakomicie sprawdza się na każdym etapie życia psa, można ją podawać od okresu szczenięctwa do starości
  • karma wyróżnia się mięsnym smakiem wyjątkowo lubianym przez psy
  • dodatek owoców i warzyw – jagód, malin, pomidorów, ciecierzycy, groszku
  • obecność przeciwutleniaczy kluczowych w budowaniu odporności
  • kompleks tłuszczowy Omega
  • odpowiednie ilości witamin i minerałów
  • brak dodatku zbóż, soi oraz kukurydzy

Skład

Został opracowany by odpowiadać psom na każdym etapie rozwoju. Gwarancją jakości dla klientów jest również fakt, iż karmę Southwest Canyon Canine Formula skomponowano zgodnie z e standardami żywieniowymi AAFCO (Association of American Feed Control Officials). Jej skład przedstawia się następująco: wołowina, ciecierzyca, zielony groszek, mączka z jagnięciny, jaja, kanadyjski olej rzepakowy, białko z zielonego groszku, mączka z ryb, drożdze browalniane, przecier pomidorowy, siemię lniane, naturalny aromat, sól, cholina, suszony korzeń cykorii, pomidory, borówki amerykańskie, maliny, wyciąg z juki Schidigera, suche produkty fermentacji: Enterococcus faecium fermentation, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, wyciąg z suchego produktu fermentacji Trichoderma longibrachiatum, witamina E, żelazo, cynk, miedź, potas, tiamina, magnez, mangan, kwas askorbinowy, witamina A, biotyna, niacyna, wapń, selen, witamina B6, witamina B12, ryboflawina, witamina D i kwas foliowy.

Na pierwszym miejscu w składzie znalazło się mięso, dzięki czemu mamy pewność, że pies otrzyma odpowiednią ilość białka, a karma spełni również wymagania smakowe.

Sposób podawania

Sugerowane dawki karmy można znaleźć na opakowaniu produktu. Tabela pozwala opiekunom ustalić właściwe porcje w zależności od wagi i wieku psa. W obu przypadkach przedziały są bardo szerokie – obejmują wagę od 1 kg do ponad 70 kg oraz wiek od 6 tygodnia życia do dorosłości. Pozwala to na zaplanowanie możliwie najbardziej zindywidualizowanej diety.